logotypy 2
Styczeń powitaliśmy projektowo z uczniami z Zespołu Oświatowo- Wychowawczego w Strzale. To był bardzo egergiczny czas. Działo się, oj działo. Był ogrom śmiechu i dobrej zabawy, co nie oznacza, że zajmowaliśmy się błachostkami. Udało nam się poruszyć najcięższy kaliber tematyczny w dyskusji. Poza tym, jacy Ci uczniowie zdolni! Byli nawet odważmi, co umilali nam czas muzyką. Bo przecież muzyka łagodzi obyczaje!

strzała całoscDziękujemy!
Kasia, Beata, Mariusz

divider 2461548 640
Przełom listopada i grudnia należał do uczniów z Zespołu Oświatowo- Wychowawczego w Białkach. Widzieliśmy się 24 listopada i 8 grudnia. To były zakręcone zajęcia, ale świetnie się udały. Grupa wytrwała. Chcieli by więcej, co nas - prowadzących cieszy. Okazało się, że w kolejnej szkole mamy ukryte talenty - tym razem plastyczne! Pracowali dzielnie. Niezmiernie cieszy, kiedy młodzież się angażuje! Co do profilaktyki, nigdy jej dość.


27 października i 4 listopada gościliśmy w Uniwersytecie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Siedlcach.
Te zajęcia zapamiętamy na długo. Sprawdziło się nasze założenie - tyle dostaniesz ile dasz z siebie. Grupa dała z siebie bardzo dużo. Czas zleciał nam tak szybko, że żałowaliśmy, iż zajęcia nie trwają kolejne dwie soboty. Profilaktyka w takim wydaniu okazuje się być przyjazna, bo nie oparta jest na zakazach i straszeniu, ale na nauce i rozwijaniu kompetencji kluczowych - praca w grupie, kreatwyność, krytryczne myślenie i umiętność rozwiązywania problemów. Wyszło to Wam!

trojka

Dziękujęmy!
Mariusz, Ewa, Kasia

divider 2461548 640
W dniach 13 i 27 października w zajęciach warsztatowych uczestniczyła młodzież z Zespołu Oświatowego w Iganiach Nowych.

Grupa dynamiczna, wesoła, aktywna i aktywizująca nas prowadzących. Dowiedzieli się wiele o sobie nawzajem odkrywając tym samym "klucz do przyszłości".

Grupę tą można opisać słowami - AKCJA REAKCJA.

Jesteśmy z Was dumni!

iganie strona 2

Prowadzący
Mariusz, Ewa, Kasia

divider 2461548 640W dniach 6 i 13 października odwiedziła nas młodzież ze Szkoły Podstawowej w Pruszynie oraz ze Szkoły Podstawowej w Golicach.


Pracowali wytrwale. Było dużo śmiechu i nowych doświadczeń. Początkowe trudności okazały się przynieść sukces, a spotkanie owocowało w nawiązywanie nowych znajomości.

Daliście radę! BRAWO WY!


zdjecia 2
Dziękujemy!

Ewa, Mariusz, Kasia

divider 2461548 640
W dniach 22 i 29 września 2018 roku odbyły się PIERWSZE warsztaty dla młodzieży w ramach Projektu "Klucz do przyszłości". 

W zajęciach uczestniczyła grupa uczniów z III klasy gimnazjum z Zespołu Oświatowego w Żelkowie Kolonii. 


Za tymi drzwiami..... wszystko się zaczęło!

zbiór
Te dwa dni owocowały w wiele przemyśleń, dobrą zabawę i rozwijanie siebie. Z całą pewnością udało się wzmocnić kompetencje społeczne - praca w grupie świetnie wychodziła. Ciekawe i nowe było ćwiczenie umiejętności rozwiązywania problemów, a krytyczne myślenie pozwoliło sięgnąć dalej niż do tej pory. Całość okraszona została kreatywnością, której trzeba było nam na każdym kroku.

My, prowadzący - Wam Uczniom DZIĘKUJEMY!

Beata, Mariusz, Ewa, Kasia